MÖBLER / Bord / Soffbord 12189018
nr 1218 9018
Soffbord
50/60-tal. Längd: 98, djup: 55 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:44:46
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.000 kr
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)